0 Kč

 4. do 6.stoad

>imagetools0.jpg

NADCHÁZEJÍCÍ TURNAJE:

2.3 - Přebor Králova Dvora - pro veřejnost - Přihlášení 

23.3 - Celostátní turnaj dorostenek - Plzeň

 

Kroužek Jógy

Minulý týden jsme v našem klubu odstartovali nový kroužek, který si už získal zájem u několika našich členů. Samotná první lekce jógy v Solných Jeskyních v Králově Dvoře byla úspěšná a plná pozitivní energie. Účastníci se shromáždili v unikátním prostředí jeskyně, kde kombinace jógy a soli vytvářela krásný zážitek. Každou neděli mají zájemci možnost zúčastnit se této osvěžující lekce jógy. Pokud máte zájem, kontaktujte Mirka Šilhavého na tel. č. +420 608 529 037 . 

Kroužek Jógy

Rádi bychom Vás upozornili, že tuto neděli 3.3. začíná kroužek jógy o hodinu později, v 19:00!

 

Celostátní turnaj dorostenců

V sobotu a neděli 24.2. a 25.2. jsme organizovali v Králově Dvoře celostátní turnaj dorostenců. Účastníci se utkali ve dvouhře i ve čtyřhře. Dvouhru vyhrál Matěj Roubal, který ve finále porazil Nicolase Moravce. Oba dva poté spolu vyhráli čtyřhru nad Vítem Hrachem a Vladimírem Chotem.

Klubový turnaj

V neděli 25.2. jsme v Králově Dvoře pořádali klubový turnaj. Turnaje se zúčastnilo několik našich členů a hrál se v několika kategoriích.

 

Jak se vede šachovému kroužku

Na začátku roku jsme zavedli v našem klubu nový kroužek, o který rychle roste zájem. Po prvních lekcích můžeme říct, že dětem šachy jdou a baví je. Díky tomu jsme se rozhodli udělat soutěž, ve které si děti mohou protrénovat své znalosti a k tomu vyhrát zajímavé ceny. Rádi by jsme po domluvě s městem Králův Dvůr zorganizovali šachový turnaj.

 

Šachový kroužek

Stránka pro šachový kroužek zde: Šachový kroužek

sachydoskol.cz

Celostátní turnaj žen

V sobotu 17.2. proběhl celostátní turnaj žen v Plzni, který jsme spoluorganizovali. Zápasy se hrály jak ve dvouhře tak i ve čtyřhře.  Dvouhru vyhrála Šálková Natálie, která vyhrála i čtyřhru společně se Zámečníkovou Kristinou. 

Jóga s Mirkem

Připravili jsme pro Vás jógu s Mirkem. Lekce budou probíhat v Solných Jeskyních v Králově Dvoře. První lekce začíná v neděli 25.2. Více informací u Mirka. V případě zájmu ho kontaktujte na tel. č. +420 608 529 037 .

Nové stránky

S radostí oznamujeme, že náš správce webových stránek - Matěj Solucev, připravuje nové, modernější a lepší webové stránky, na které se můžete už brzy těšit. Na nových webových stránkách budete moci naleznout eshop se specialními nabídkami a také odměnami pro naše věrné členy našeho klubu.

Úspěchy naší mladé hráčky

Naší nadějné člence, Růžence Karšňákové se teď v poslední době velmi daří. Vyhrála poslední 3 turnaje, včetně toho, který se konal teď v sobotu v Králově Dvoře. Vyhrála jak ve dvouhře tak i ve čtyřhře.

 Celostátní turnaj dorostenek

Ve dnech 27.1. a 28.1. proběhl v Králově Dvoře turnaj dorostenek.

Organizační změny v oddíle a nový sponzor

Před koncem roku 2023 se náš team rozšířil o Matěje Soluceva, který kromě toho, že s námi poctivě trénuje již od svých 9 let, tak se se stal i správcem našich webových stránek a naší nové nástěnky, kterou můžete nalézt ve vchodu do sportovní haly v Králově Dvoře.

Na našich webových stánkách již proběhlo několik úprav a změn a vy zde už můžete sledovat veškeré aktuality v našem oddíle. Matěj je zároveň také naším hlavním kontaktem pro sponzory a partnery našeho oddílu, ale také pro rodiče, kteří by chtěli zaslat fotky z turnajů.

Hned v lednu bychom rádi přivítali nového sponzora, Pavel Horák - Finance & Reality, který byl partnerem našeho prvního letošního turnaje a zúčastnil se také jako hráč. Na konci turnaje odměnil všechny účastníky drobnými cenami.

Náš oddíl se primárně soustředí na sportovní výchovu dětí, mládeže a pokud by měl někdo zájem nás podpořit v dalším rozvoji našeho oddílu, stát se naším partnerem, kontaktujte prosím Matěje Soluceva nebo Jana Karšňáka. Tenis je jeden z nejsledovanějších sportů na světě a je to dobrá příležitost být nejen vidět, ale i pomáhat.

‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ 

                              

Novoroční turnaj

Dne 20.1.2024 proběhl novoroční turnaj čtyřher dětí s rodiči. Turnaj se hrál ve dvou kategoriích, minitenis a starší. V minitenisu se na 3. místě umístila Ema Hrušková, na 2. místě se umístil Radim Kovach a na 1. místě Adam Gyorodi. V kategorii pro starší skončili na 3. místě Jan Hlaváček s Aničkou Hlaváčkovou, na 2. místě skončili Josef Pos a Dominik Pos a první místo obsadili Jiří Solucev a Anna Solucevová. Turnaj proběhl za podpory firmy Broker Consulting. Více foto z turnaje zde.


Nástěnka

Naše nová nástěnka se nachází ve vchodu do sportovní haly v Králově Dvoře.

 

Vánoční oddílový turnaj

Turnaj proběhl dne 23.12.

Podzimní tenisové soustředění Šumava

Ve dnech 3. - 5. 11 proběhlo tenisové soustředění na Šumavě. Soustředění bylo zaměřeno na fyzickou kondici hráčů, zlepšování techniky a dechové cvičení. Soustředění proběhlo pod vedením trenéra Miroslava Šilhavého, který se postaral nejen o sportovní náplň, ale i o doprovodný program a dobrou náladu v týmu. Kromě tenisu a jógy si děti zahrály i bowlingový turnaj. 

 Popis obrázku   Popis obrázku    

ㅤㅤㅤㅤㅤ

    Vyzýváme stávající členy k úhradě poplatků za rok 2024 do konce února.

 Děti do 18 let 100,- Kč a dospělí 200,- Kč. Děkujeme. viz. Pokyny k platbě

    PŘIJÍMÁME NOVÉ ČLENY DO NAŠEHO ODDÍLU!

         - Přihláška do oddílu -

    Potřebujete VÝPLET TENISOVÉ RAKETY? Základní cena za standard 200,- Kč

          - Kontaktujte Mirka na tel. č. +420 608 529 037

     Zprovoznili jsme "SPORTBAZAR" na našem webu pro použité sportovní oblečení a vybavení.

           Napište nám email na adresu admin@tkradost.cz a my vám zveřejníme váš inzerát.

    Nově chystáme kondiční a kompenzační cvičení spojené s Jógou.

         - více informací u Mirka na tel. č. +420 608 529 037

    Založili jsme Sportovní klub RADOST který spojuje výkonnost s radostí.

         - Tenisový klub RADOST

         - Kondiční a kompenzační cvičení

         - Jógu s Mirkem

         - Šachový klub a v případě zájmu i Dámu a Poker

         Přidáte se k nám? V případě zájmu volejte Mirkovi.

   Tenisové kurty v Králově Dvoře za výhodné ceny!!!

 Tenisové kurty v Lochovicích pro členy TK RADOST pouze za 50,- Kč !!!

 Objednávejte přes p. Šilhavého na tel. č. +420 608 529 037

   Sledujte nás na facebooku a nově na Instagramu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.