0 Kč

Ahoj všem, kterým tenis a sport dělají s Radostí.

 

Toto je první článek, který bude vznikat několikrát za rok a bude obsahovat aktuální informace o tom, co se nám podařilo dosáhnout v rámci Tenisové školy Radost. Jen si připomeňme, že Radost je nyní v 10 obcích a v 2 krajích. Jsme tak činní v Plzeňském a Západočeském kraji. Nově jako desátá obec je součástí naší vize rozšíření výkonnostního sportu dělaného s radostí v Němčovicích. Dohromady tak již provozujeme výchovu mládeže na 23 kurtech.

Tak abychom využili možnosti podpory našich svěřenců rozšiřujeme také síť partnerů, kteří nás podporují sponzoringem děti. K zběhnutým partnerům patří BM Construction s.r.o., Zelenka stavby s.r.o., Pohoda pro každého a také LR Health&Beuty, který je naší součástí i z pohledu naplnění předsevzetí naší organizace směrem ke zdravému životnímu stylu. Tak jako koupí produktů LR Health&Beuty se přispívá na chod TK Radost, tak máme také partnery, kteří poskytují slevu na sportovní vybavení. Tím již tradičně pro značku Babolat je Tennisteam.cz, kde mají všichni členové zaručenou 10 % slevu. Nově pak bude možné ve slevách až 20 % nakupovat i značku Dunlop. Všechny tyto věci je možné nakupovat přes naše trenéry nebo návod lze nalézt na stránkách tkradost.cz v sekci Partneři.

Další věcí, co se povedla v roce 2021 bylo získání prvních dotací ze státních fondů, a to přímo od Národní sportovní agentury. Všechny tyto peníze jdou na naše sportovce a bude dále rozvíjet další partnerství, co mohou dětem nebo rodičům v další tělovýchovném rozvoji.

V roce 2021 se mohli organizovat i sportovní klání, kdy jen naše škola v letní tenisové sezóně pořádala 22 turnajů! Samozřejmě i k tomu několik letních soustředění. Na těchto turnajích také dosáhli tenisté TK Radost několik medailových pozicí např. Pavel Pavlásek, Tereza Sekmilerová, Viktorie Pavlisková. Dalším úspěchem bylo i účinkování našich dětí v soutěží družstev, kde Nýřany byly pouze jeden vítězný zápas od postupu do nejvyšší soutěže. Dařilo se mladším žákům Králova Dvora, kteří skončili třetí, tak jako nejmenší kategorie mini.

Letos poprvé také byl zástupce na evropských soutěží, kdy po několika čtvrtfinále singlu i deblu dosáhla na pohár, a to rovnou stříbrný, v Lucembursku Růžena Karšňáková. Korunovala tak účast na MČR jednotlivců i družstev mladších žáků mezinárodním úspěchem. To je směr, kam naše vize směřuje. Najít možnost přeshraniční spolupráce. Máme navázány kontakty do Polska a Německa, či Maďarska.

Máte jakékoliv dotazy na fungování nebo vizi? Máte chuť se zapojit jako partner? Kontaktujte nás na tomto mailu, další informace lze nalézt na stránkách tkradost.cz nebo požádejte svého trenéra. Nově jsme rozšířili tým i o Honzu Karšňáka. Rád pomůže rodičům v jejich nelehké úloze rodiče sportovce na našem mailu nebo na telefonním čísle 733735192.

S radostí do dalších sportovních úspěchů!

Za tým TK Radost

Honza Karšňák

Hraj_s_radosti_2021.png

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.