0 Kč

Po letech se opět pořádají nábory do tenisové oddílu Králův Dvůr pod Sokolem pro děti od 4 do 12 let. Pro děti je připraven trénink, soustředění a oddílové turnaje pod vedením profesionálních a školených trenérů TK Radost. Pro bližší informace poskytne rád staronový předseda oddílu Jan Karšňák na telefonu +420 733 735 192 nebo mailu honzakarsnak@gmail.com.

Na všechny děti se těšíme a první trénink je vždy zdarma.

Staronovým šéfem je, protože byl u založení mládeže na nově vybudovaných kurtech za královodvorskou sportovní halou, kdy se začal opět po dlouhých 20 letech v Králově Dvoře hrát tenis. Králodvorský tenis se pyšní ve své krátké době fungování historickými úspěchy např.  účastí svých svěřenců na MČR nebo výbornými výsledky v krajských soutěží.

Protože už odrůstá první generace, rádi se postaráme o novou budoucnost tenisových nadějí ve spolupráci s městem Králův Dvůr a Národní sportovní agenturou. Naši nejmenší členové se budou učit tento krásný sport od správných pohybů až po odehrání těžkých zápasů na turnajích nebo soutěžích, a to primárně s radostí a úsměvem na tváři. Ke sportu patří hlavně zábava a bez ní ale nejde dosáhnout ani té nejvyšší výkonnosti. My poskytujeme oboje.

V aktuální době se bojuje v soutěžích družstev od kategorie babytenisu až po starší žáky. Děkujeme všem rodičům, že tyto květnové a červnové víkendy obětují pro reprezentaci královodvorského tenisu v krajských soutěží Českého tenisového svazu a také poděkování patří za skvělou reprezentaci dospělých v okresní soutěži, kde obhajují titul z loňského roku.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.