0 Kč

Radost úspěšná na poli sportovní i organizační!

 

V září se odehráli poslední turnaje pro letní sezónu a také se podařilo zajistit nové partnery a to hlavně Lion Sport, kde můžeme nyní pro děti dostávat za výhodných podmínek speciální tenisové oblečení Adidas nebo pak i od firem Puma a Reebok oblečení pro ostatní sporty nebo volný čas.

 

Netradičně byla sezóna ukončena dohrávkou přeborů ve čtyřhrách v Západočeské oblasti. Největším úspěchem byl titul pro Růženku Karšňákovou v mladších žákyních a následně třetí místo ve starší kategorii. Dalšími úspěchy jsou finále ve čtyhře a 3. místo v singlu po Jakuba Křivance v Nepomuce na celostátním turnaji. Výhra ve čtyhře dospělých a třetí místo v singlu ještě mladší žákyně Terky Sekmilerové v Březnici. Další finále ve čtyhře mladších žákyň si zahrána Viktorka Pavlisková v Berouně.

 

V předposledním týdnu se také hrál turnaj série Europe Junior Tennis do 12 let, kde si účast přes kvalifikaci zajistila Růženka Karšňáková. Poprvé si zahrála se stejnou partnerkou ve čtyřhře. Z Německa přijela Naemi, které byli zajištěny tamějším klubem tréninky na Slavii Plzeň spolu s Růženkou. Růženka naopak se účastnila i německých soutěží a také absoluhovala trénink v Berlíně.

 

Nyní v říjnu probíhají primárně kondiční soustředění pro výkonnostní hráče a pro rekreační hráče tenisové tréninky. Děkujeme za podporu partnerům BM Construction s.r.o., Zelenka stavby s.r.o., Pohoda pro každého, LR Health&Beuty, Dunlop, Adidas a Babolat. Všechny tyto produkty je možné nakupovat přes naše trenéry nebo návod lze nalézt na stránkách tkradost.cz v sekci Partneři. Nákupem přes TK Radost přispíváte na dětské aktivity v rámci TK Radost.

 

S radostí do přípravy na další sezónu!

Za tým TK Radost

Honza Karšňák

Hraj_s_radosti_2021.png

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.