0 Kč

Jednodenní soustředění v Radnicích s TK Radost

V sobotu 19. 10. 2019 se uskutečnilo jednodenní soustředí v Radnicích pod vedením trenérů TK Radost. Dopoledne patřilo kondiční přípravě pro všechny věkové kategorie. Kromě cvičení v areálu tenisového oddílu byl součástí také běh nahoru po křížové cestě. Po ukončení fyzické části se děti přesunuly na kurty, kde už se věnovaly tenisovým úderům. Následoval zasloužený oběd a přišlo rozdělení tenisových nadějí do čtyř kategorií pro závěrečný turnaj.

Mezi minitenisty kraloval Tomáš Celner, který nedal šanci ve hře přes síť ani druhému Adamovi Liškovi, bronzové Natálce Benešové a ani Josefovi Horvátovi. Adam si však spravil chuť v pozemním tenisu, kde zvítězil a zasloužil si také svůj první pohár.

Starší kategorie babytenistů byla velmi vyrovnaná a po dvou třetinách turnaje to bylo zcela vyrované a musely rozhodnout až poslední zápasy. Nejšťastnější byl tak Dominik Pos, který v posledním utkání jako jediný dokázal zvítězit nad Pavlem Pavláskem. O druhé místo proběhla další vyrovnaná bitva, a tak musel rozhodnout o stříbrné příčce až tiebreak, který vyhrál Adam Bláha a Lukáš Křivanec, tak skončil třetí.

Další skupinou byli hráči, kteří ještě nezasáhli do celostátních soutěží. O první místo tak proběhl souboj mezi Kristýnkou Benešovou a Tondou, který druhý jmenovaný vyhrál a slavil turnajové prvenství. Za nimi byl obrovský boj mezi sestrami Vidršperkovými, kde nakonec na skóre slavila třetí místo starší Terka před Verčou. Pátý skončil ve skupině Jirka.

Elitní tenisti se utkali také systémem každý s každým. Turnaj opanovala bez ztráty zápasu Růženka Karšňáková před Kubou Křivancem a Adamem Blechou. Čtvrtá skončila Natálka Krchová, i když zaznamenala pouze jednu prohru. Pátá i po skvělých výkonech skončila Terka Sekmilerová.

Po turnajích následovalo vyhlášení a také hlavně odměna za třetí místo na mistrovství české republiky v minitenise družstev pro Adama Bláhu od LR Cosmetics a TennisTeam.cz.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.