0 Kč

TK Radost pořádala ukončení letní sezóny v Králově Dvoře

V neděli 20. 10. 2019 se uskutečnil pod širým nebem turnaj na kurtech T. J. Sokol Králův Dvůr pod vedením TK Radost. Ráno zahájili svou soutěž minitenisti ve dvou částech. Ti nejmenší hráli pozemní tenis, který ovládla Šarlotka, před Janičkou a na třetích místech skončila Valentýnka s Valerií. Ve hře na minitenisové hřiště vyhrál favorit Adam Bláha (bronzový medailista z MČR v minitenise družstev). Stříbrná skončila Štěpánka a bronz si vybojovala Viktorka. Ve vzájemném zápase o čtvrté místo mezi Kačenkou a Tomáškem vyhrál druhý jmenovaný.

Babytenisté byli rozděleny do dvou skupin. První skupina hráčů, kteří ještě nehráli celostátní turnaje vyhrál Tomáš, před Jirkou. Třetí místo proti Míšovi uhájil Jonáš. Zástupci v druhé skupině již mají za sebou reprezentaci svých oddílů a stejně natěšeně se pustili i do nedělních bojů. Nakonec titul slavil Pavel Pavlásek, který bral prvenství před Aničkou Solucevovou. Třetí místo uzmul pro sebe Adam Bláha před Aničkou Hlaváčkovou.

Soutěž nejstarších byl hrát klasickým turnajovým pavoukem. Nejvíce se radovala Růženka Karšňáková, která ve finále porazila Vojtu Sládka 6:3. Ten, aby se dostal o bitvu o zlato, svedl v semifinále vyrovnaný souboj s Kubou Tošnerem a postoupil až po setu 7:5. Kuba se o konečné třetí místo utkal se Sašou Patočkovu, kterou dokázal přetlačit 7:5. Útěchu vyhrála Lucka Juppová přes sestrou Hankou Vlhovou. Třetí místa v útěše patřila Kačce Hlouškovou a Maruškou Hlaváčkovou.

Po předání cen se některé děti rozutekly na drakiádu a ostatní si užívaly ceny od TennisTeam.cz a LR Cosmetics.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.