0 Kč

TK Radost zahájila svou činnost v Nýřanech

Dne 13. 10. 2019 byla zahájena tréninková činnost TK Radost v Nýřanech, a to hned stylově. V neděli se konal pod novým šéftrenérem Miroslavem Šilhavým oddílový turnaj s dovednostní soutěží. Nejdříve však proběhlo představení nového principu výkonnostního tenisu pro nadějné tenisty z TJ Dioss Nýřany s podporou vedení tenisového oddílu. Po kondičním cvičením se rozeběhl turnaj rozdělený do dvou skupin. Turnaje se účastnilo 11 dětí, které byly rozděleny na hráče, kteří ještě nezasáhli do soutěží a matadory.

První část vyhrál Adam Kolerus, který jako jediný neměl rodinného zástupce ve skupině. Musel tak porazit jak sestry Vidršperkovy, tak bratry Křepčíky. Druhá skončila Terka, před Davídkem a Kubou. NA Verunku, tak zbylo páté místo.

Matadory, kteří letos Nýřany reprezentovali oddíl v celostátních soutěží, vyhrála Růženka Karšňáková před Adamem Syslem. Růžka ve skupině svedla vítěznou bitvu s Jakubem Křivancem, který tak hrál nakonec o celkové třetí místo proti bratrovi Lukášovi. Sourozenecké derby vyhrál starší Jakub a bral tak bronzovou medaili. Závěrečné utkání o umístění hrála Julča Tybitanclová, která nastoupila proti Adamovi Raškovi. Zápas skončil 6:2 pro Julču.

Julča si spravila po těžkém losu ve skupině alespoň výhrou v individuální soutěži o trefení terče, kdy posledním možným pokusem kužel zasáhla a brala tak zlatou medaili. Následně se všichni odebrali na předávání pohárů a cen od sponzorů TennisTeam.cz a LR Cosmetics. Všichni pak spěchali k ohni na opékání buřtů a párků.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.