0 Kč

Nový sponzor

  
Rádi bychom Vám oznámili, že máme nového sponzora LR Health & Beauty. Děkujeme za podporu! 

 
 

O našem sponzorovi...
Firma LR Health and Beauty je německá firma, která v České republice působí více než 25 let. Firma se zabývá zdravím a krásou a nejen pro německý trh dodává velmi kvalitní produkty pro zdraví a krásu. I v Německu firma získala řadu ocenění a certifikátů, např. od roku 2015 je v Německu nejlepší a nejkvalitnější firmou v oblasti přímého prodeje, mezi další patří certifikace Frezenius a IASC pro produkty, které používáme vnitřně, Dermatesty pro více než 60 produktů pro vnější péči a čištění pleti a další ocenění.

Samozřejmostí je, že stejnou kvalitu produktů Made in Germany dodáme nejen v Německu, ale i do Švýcarska, do Čech, stejně tak i do dalších zemí, jako je Ukrajina a další země.

Podporujeme i dětský nadační fond Kids Found, v České republice firma získala ocenění AAA Czechia Awards atd.

Naše produkty jsou nepředávkovatelné a bez vedlejších zdravotních následků, naopak při delším používání umíme řešit nejen prevenci, ale můžeme velmi zlepšit I stávající zdravotní stav, např.. i odstranění dlouhodobých bolestí hlavy, alergie, částečně i astma a řešit případně i další zdravotní problémy, jako např. atopický ekzem, potíže s klouby, imunitou a další. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se prosím s dotazem na pí. Šujanskou na níže uvedených kontaktech. Jako heslo uveďte prosím Tenis, ať víme, kam Vás máme zařadit.

Na paní Šujanskou se můžete obrátit nejen při řešení prevence, ale i pokud např. vznikne nenadálý problém při léčení sportovních úrazů atd.

Samozřejmostí je, že při úraze nebo jakémkoliv nenadálé změně Vašeho zdravotního stavu budete informovat Vašeho ošetřujícího lékaře. S lékaři spolupracujeme a v žádném případě se jejich postupům nevyhýbáme, naopak naší spoluprácí se můžeme dopracovat k postupnému snižování vedlejších účinků léků a dřívějšímu nastavení optimálního zdravotního stavu a jeho postupnému zlepšování a harmonizaci.

Máme k dispozici i naše firemní lékaře na lékařské lince, kteří nám poradí s nastavením dávkování jednotlivých produktů, tak abychom klienta (pacienta) finančně nevysilovali, ale doporučená léčba byla zároveň účinná, v souladu s léky, pokud nějaké užíváme.

Můžeme Vám zařídit kartičku, která Vás k ničemu nezavazuje a díky které můžete získat další slevy a výhody na produkty LR Health and Beauty.

V dnešní době je naštěstí už většině z nás jasné, že pouhou stravou nemůžeme našemu tělu dodat všechny potřebné minerální látky a vitamíny, jelikož v ovoci a zelenině tyto látky již prakticky obsaženy nejsou. Jejich množství podle Světové zdravotnické organizace stále v sledovaných produktech klesá a pokud chceme zůstat zdraví, nezbývá nám, než používat kvalitní potravinové doplňky od firmy, která ručí za složení a zároveň i použité substance jsou ze vstřebatelných zdrojů, tělu prospěšné a nenávykové.

Můžeme Vám pomoci s dodáním kvalitních minerálů organického původu, tekutých vitaminů pro děti, bez barviv a konzervačních látek, s nastavením a řešením problémů s imunitou a zdravím, případně I závažnějších onemocnění s imunitou, předcházení a řešení kloubních potíží, hubnutím nebo I dodáním energie při vyčerpání organismu, různých kožních onemocnění, přetrvávající bolesti neurčitého původu atd. Samozřejmně, že nejlepší je však prevence. Ozvěte se raději dříve, než později. Prevence je samozřejmně levnější :-)

Mezi naše nejoblíbenější produkty a zároveň i produkty, které jsou nejvíce objednávány u firmy patří:

Aloe Vera gel Freedom pro prevenci problémů s klouby
Colostrum na podporu imunitního systému
Mind Master pro zvýšení výkonu
Reishi z čínské mediciny pro řešení zánětů, detoxikaci atd.
Aloe Vera Sprej první pomoci a další produkty z našeho LR programu

Bližší informace při našem telefonátu, osobní schůzce, na webových klubových stránkách nebo později i na našem Facebooku.

S pozdravem
Simona Šujanská
Váš týmový manager LR
tel. 604 284 972