0 Kč

TK Radost

Tenis s radostí, úsměvem a přáteli

O nás

TK RADOST

"S R(r)adostí k výkonnosti!"

Základní principy TK Radost jsou významně ovlivněny mým působením v profesionální tenisové škole Ruten. Zde hrála i Xenija Lykinová, která vyhrála finále Australian Open 2008 v juniorské čtyřhře, kde jsem působil jako trenér. Výsledkem spolupráce je i třetí místo na Mistrovství Evropy ve dvouhře v Bad Gastein.

Zde jsem také pochopil, jak je tenis těžkým sportem. Hráče musí tenis především bavit, jeho forma by měla být co nejpestřejší a současně nejrozmanitější. Obecně nelze být v něčem na vysoké úrovni bez toho, aby Vás to bavilo.

TK Radost proto vychází ze skupinových tréninků, kde se hráči učí soutěžit. Zároveň zlepšujeme jejich kondici a to nejen fyzickou, ale i mentální. Usilujeme o rozvoj základních technických návyků hráčů a v neposlední řadě také o koncepci hry samotné.

Hráči jsou rozdělování dle výkonnostní úrovně, je jim (i rodičům) nabízena možnost individuálních tréninků, turnajů a soustředění s možností hrát soutěže.

Nyní působíme ve 2 krajích tj. Středočeském kraji (8 měst a obcí) a Západočeském kraji (2 města).

Rozvoj hráče musí probíhat nenásilnou formou a je založen na osobním přístupu ke každému hráči.

Naši instruktoři

Zahajte svou tenisovou cestu s našimi instruktory, kteří kladou důraz na individuální rozvoj, radost ze hry a neustálý progres. S námi učení tenisu není pouze proces, ale cesta plná radosti a objevování. 


Miroslav Šilhavý

Šéftrenér a trenér II. třídy


Miroslav Matyáš

trenér III. třída

Vynikající hráčské úspěchy v mládežnických kategoriích, v současnosti hráč I. třídy.


Tomáš Řůžička

trenér III. třída

Úspěchy na mezinárodních soutěžích a účastník profesionálního turnaje ve Velp (Nizozemí), medailista z Mistrovství republiky družstev.

 

Marie Hlaváčková

Asistentka trenéra.   

 

 

 

 

Jan Karšňák

trenér III. třída 

Předseda klubu, rozhodčí.