0 Kč

TK Radost

Tenis s radostí, úsměvem a přáteli

změny v oddíle a sponzor

Organizační změny v oddíle a nový sponzor

Před koncem roku 2023 se náš team rozšířil o Matěje Soluceva, který kromě toho, že s námi poctivě trénuje již od svých 9 let, tak se se stal i správcem našich webových stránek a naší nové nástěnky, kterou můžete nalézt ve vchodu do sportovní haly v Králově Dvoře.

Na našich webových stánkách již proběhlo několik úprav a změn a vy zde už můžete sledovat veškeré aktuality v našem oddíle. Matěj je zároveň také naším hlavním kontaktem pro sponzory a partnery našeho oddílu, ale také pro rodiče, kteří by chtěli zaslat fotky z turnajů.

Hned v lednu bychom rádi přivítali nového sponzora, Pavel Horák - Finance & Reality, který byl partnerem našeho prvního letošního turnaje a zúčastnil se také jako hráč. Na konci turnaje odměnil všechny účastníky drobnými cenami.

Náš oddíl se primárně soustředí na sportovní výchovu dětí, mládeže a pokud by měl někdo zájem nás podpořit v dalším rozvoji našeho oddílu, stát se naším partnerem, kontaktujte prosím Matěje Soluceva nebo Jana Karšňáka. Tenis je jeden z nejsledovanějších sportů na světě a je to dobrá příležitost být nejen vidět, ale i pomáhat.

Jan Karšňák Matěj Solucev
+420 731 607 477 matej.solucev@gmail.com